בלוג חוקרת העסקים

מדוע כדאי לעצור כדי להתקדם / לצלול לתוך העסק

מה זה אומר "לצלול לתוך העסק"?
בחרת להיות עצמאיות וזה אומר שאת תמיד רצה קדימה, נכון?עוד פוסט, עוד שיחת מכירה, עוד הרצאת העשרהצריכה לבנות תשתיות, לדייק את המסר, לחזור ללקוחות…זה אולי יפתיע אותך אבל דווקא אם תעצרי מדיי פעם – תספיקי הרבה יותר! זאת בדיוק הסיבה שיצרתי עבורך ועבור בעלות עסקים שמחפשות את הדרך לצמיחה משמעותית את ריטריט "צוללות אל העסק" – שמתחיל ממש עוד מעט.

קרא עוד »

איך להפסיק לשקשק מפחד?

פעם בחודש, תמיד ביום שלישי אני נפגשת לשיחות עם מעצבים ואדריכלים. הפגישות נערכות בהשראת הספר ״ימי שלישי עם מורי״ (ממליצה עליו בחום). החזון שלי בפגישות האלו, האפשרות להיפגש ולהתייעץ על כל דבר שרק עולה לנו בראש. מידי פעם, כשאני חושבת שגם אתם כקוראים תפיקו ערך מהשיחה, אני משתפת את אחת השיחות (בעילום שם כמובן). אתם מוזמנים לכתוב לי מה חשבתם.

קרא עוד »

גלו מהם 11 הצעדים לצלוח את הקושי

כולנו נתקלים על בסיס יומיומי באתגרים ישנם אתגרים גדולים יותר ויש קטנים יותר אבל בסופו של דבר כולנו נתקל באתגרים. אבל מהו הדבר שעזר לאנשים להתגבר על הקושי ולהצליח לעומת אנשים אחרים ששוקעים לתוך חור שחור ולא מסוגלים לצאת ממנו.

קרא עוד »

איך להפוך לקוח חדש להיות ״לקוח מהגיהנום״

כן, כן לא התבלבלתי, כשאנחנו מקבלים לקוח חדש לעסק, והופכים אותו ללקוח ששואב לנו זמן, לא מרוצה מכלום לא נותן אמון ביעוץ שלנו ובסוף גם לא מרוצה התוצאה, דעו כי אתם יצרתם אותו במו ידכם, איך זה קרה? בדיוק כך, סטדיקייס (מקרה מבחן) ישירות מפגישת יעוץ איתי. הסיפור הזה כל כך חשוב כי הוא מהווה מקרה קלאסי שכל המרכיבים בו נעשו ולכן בחרתי לכתוב לכם אותו כאן ולתת את הפתרונות כדי שתדעו להימנע מלנהוג כך בעתיד.

קרא עוד »

פולה פולה | POLE POLE

הקצב כאן אחר, לא דומה לשום דבר שאני מכירה. הרבה יותר איטי וחייכני. ואני… אני, לא ניחנתי בסבלנות רבה,הייתי צריכה לעבוד עליה במשך השנים ונראה לי שהיום היא כבר טבע שני עבורי, קשה להוציא אותי משלוותי בימים אלו, או כך לפחות חשבתי עד שהגעתי לכאן.

קרא עוד »

5 האסטרטגיות שיובילו אותך להצלחה בעסק

להקים עסק זה החלק הפשוט, לנהל ולהצמיח אותו לאורך שנים כבר דורש מיומנויות
שכדאי לרכוש מההתחלה ולעולם לא להפסיק.
כן, עסק זו עבודת התפתחות
אישית ותודעתית שתשנה את תפיסת העולם שלכם לטובה אם רק תאפשרו זאת.
ההתחלה מרגישה אולי כמו מרוץ בלתי פוסק של השלמת ידע ניהולי ושיווקי וזה אכן
כך, בשנים הראשונות כדאי להשקיע זמן בפיתוח מיומניות אלו וכדי שזה יקרה ועדיין
תוכלו לתת מענה ללקוחות שלכם, ישנם 5 אסטרטגיות שכדאי ליישם בעסק מהיום
הראשון ועד בכלל בכדי להגיע לצמיחה המיוחלת.

קרא עוד »
בודק...